25 Ocak 2013 Cuma

ERKEKLER İÇİN ..LACİVERT TAKIM ELBİSE KOMBİNASYONLARI


 Sayın erkekler ;
Takım elbise seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, takımın vücuda iyi oturmasıdır. Omuzlar bu konuda belirleyici unsurdur. Ceketlerde omuzlar büyük olmamalı ve bele hafif oturmalıdır. Ceketlerde, iki düğmeli modeller tek düğmelilere göre daha fazla tercih edilse de, tek düğmeli ceketler çok daha rahat ve şıktır.


Parlak tonlarda şık mavi bir gömlek, lacivert, bordo ya da koyu kahve tonlarında çizgili veya düz ince bir kravat, kahverengi ayakkabı ve ona uygun tonda bir kemer ile kombinleyerek lacivert takım elbise ile risksiz bir şıklık sergileyebilirsiniz.


Lacivert takım elbiseyle vücuda oturan fit gömlekleri kravatsız da giyebilirsiniz. Lacivert ile gece mavisi, koyu mavi, mürdüm, mor, füme, beyaz, açık pembe, lila gibi bir çok rengi bir arada kullanabilirsiniz.

Klasik giyinmekten hoşlanan ve risk almayı sevmeyen erkekler beyaz gömlek ve mavi tonlarında kravat'tan şaşmamalı.

Lacivert takım elbise için ayakkabı seçerken toprak tonlarını tercih etmenizi öneririm. Siyah da kullanılabilir ama lacivert'e en yakışan renk kahvedir. Ayakkabı ile kemerin renk tonlarının birbirleri ile uyumlu olması gerekir.


Bir erkeğin şıklığını tamamlayan en önemli aksesuarlardan biri de saat ve kol düğmesidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum Gönder